Privaatsus­tingimused

Aarain veebileht kasutab küpsiseid. See aitab veebisaidil meelde jätta teie tehtud valikuid. Aarain tooteid ja teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstilõik, mis laaditakse teie arvutisse või muusse seadmesse veebilehte külastades. Küpsis aitab veebilehel meelde jätta teavet teie külastuse kohta, näiteks eelistatud keelt ja muid seadeid. See võimaldab muuta veebilehe kasutaja eelistustele vastavaks.

Mis tüüpi küpsiseid Aarain kasutab?

Aarain.ee veebileht kasutavad:

  • seansiküpsiseid, mis kustutatakse automaatselt pärast igat külastust;
  • püsivaid küpsiseid, mis jäävad alles veebilehe korduval kasutamisel;
  • kolmandate osapoolte küpsised, mida kasutavad meie partnerite veebilehed, mis on meie lehele manustatud või millele me lingime. Nende küpsiste tekkimist me ei kontrolli, seega soovitame teil uurida kolmandate osapoolte lehtedelt nende küpsiste kohta, kuidas neid hallata.

Milleks me kasutame küpsiseid ja millist teavet me kogume?

Küpsised aitavad meil teenuseid vastavalt teie soovile ja harjumusele edastada. Küpsiseid kasutatakse tavaliselt statistiliste andmete kogumiseks, otsingu eelistuste meeldejätmiseks, sihitud reklaamide esitamiseks, reklaamide asjakohasemaks muutmiseks, teenustesse registreerumisel abi pakkumiseks ja teie andmete kaitsmiseks. Kui külastate Aarain veebilehte, võivad lisaks meie küpsistele teie arvutisse küpsiseid salvestada ja nendele juurde pääseda ning teie internetitegevuse ja veebiteenuste kasutamise kohta teavet koguda ka meie analüüside ja reklaamide esitamisega seotud partnerid. Küpsiste kohta saate rohkem teavet veebilehelt: http://www.allaboutcookies.org või http://www.youronlinechoices.com/ee

Isikuandmete töötlemine

Aarain kogub ja töötleb andmesubjekti nõusolekul alljärgnevaid andmesubjekti poolt avaldatud andmeid: kontaktandmed (sh Sinu nimi, e-posti aadress, telefoninumber), päringuga seotud trepi andmed. Aarain töötleb andmesubjekti isikuandmeid eeskätt enda teenuste ja sisu pakkumiseks ja/või lepinguliste kohustuste täitmiseks.