Aarain Furniture OÜ puidust mööbel ja trepid Aarain Furniture OÜ puidust mööbel ja trepid Aarain Furniture OÜ puidust mööbel ja trepid Aarain Furniture OÜ puidust mööbel ja trepid

» Tooted

Meie peamiseks tegevusalaks on puidust ja plaatmaterjalist kvaliteetsete treppide ja mööbli projekteerimine ning valmistamine.
Kui soovid, et Sind ümbritseks omanäoline, masstoodangust erinev, aga siiski kvaliteetne mööbel, trepp või mingi muu põnev ese, siis parim lahendus on pöörduda Aarain Furniture meistrite poole, meie tuleme kohale, teostame vajalikud mõõtmised ning teeme teie fantaasia reaalsuseks.

Treppide valmistamise kogemust on meil 6 aastat, selle ajaga oleme omandanud kogemused, mis võimaldavad toota just sellise trepi nagu Teil vaja. Valmistame lahtiseid treppe e. varvaslauata treppe ja kinniseid treppe e. varvaslauaga treppe. Trepid jaotatakse põskpuu järgi: avatud põskpuuga trepid ja suletud põskpuuga trepid. Toodame eri tüüpi treppe: S – kujulisi treppe, U – kujulisi treppe, L – kujulisi treppe, I – kujulisi treppe ja õigejalatreppe. Keeravaid treppe on võimalik valida mademete või pöördastemetega. Treppe valmistame naturaalsest puidust ( kask, mänd, saar, tamm jne. ) ja spoonist. Treppe on võimalik valida piirdega ja piirdeta, trepi käsipuid valmistame näpusoonega ja ilma. Treppide viimistlemiseks on neli peamist varianti: trepi õlitamine, trepi värvimine, trepi peitsimine ja trepi lakkimine. Alati on kliendil võimalus kombineerida trepidetailidele erinevaid viimistlusi, nt. trepi põskpuud värvitud, trepi astmed peitsitud ja lakitud ning trepi käsipuu õlitatud. Tellides meilt trepi, võite kindel olla, et saate parima hinna ja kvaliteedi!

Turul oldud aastatega on Aarain Furniture teinud läbi kiire ja stabiilse arengu.
Kaasaegsete seadmetega varustatud tootmishoones suudame valmistada klientide rahulolu tagavat kvaliteetset toodangut.

Klientide soovidest lähtuvalt oleme oma tootevalikut pidevalt laiendanud. Lisaks puidust treppide ja mööbli tootmisele hakkasime valmistama ka plaatmaterjalist elutoa-, köögi.- ja kontorimööblit.

Aarain Furniture poolt valmistatavate toodete puhul järgitakse nõudlikult kasutatavate komponentide ja detailide kvaliteeti.